Cyklostezky na Třeboňsku

Vydejte se prozkoumat krásy Třeboňska na kole, kterým prochází stovky kilometrů skvěle značených cyklostezek.

Zde jsou připravené tematické cyklostezky, sestavené tak, abyste poznali to nej z určité lokality - Třeboňsko, Jindřichohradecko, Hluboká nad Vltavou, Novohradsko a další.

V obou našich ubytovnách najdete zázemí pro úschovu kol. Najdete zde i základní nářadí na jejich opravu.

Přímo v Třeboni pak najdete i dvě specializované cykloprodejny, kde kola také opravují. První je v centru města a druhá v ulici Svobody u kruhového objezdu (nedaleko našeho druhé ubytování).

Jindrova naučná stezka, Jindřichohradecko

Jindrova naučná stezka, Jindřichohradecko

Jindrova naučná stezka vede z Jindřichova Hradce do Malého Ratmírova údolím Hamerského potoka. Celá trasa měří 11 km. Výlet je možno spojit s cestou úzkokolejou.

Letní kino

v zámeckém parku, jen pár kroků od našeho ubytování

 

Nenechte si ujít večerní promítání vybraných českých filmů v rámci Kinematografu bratří Čadíků. V letošním roce se bude v Třeboni promítat pod širým nebem v zámeckém parku, od 14. do 17. července každý večer od 22. hodiny.

Zábava, AKCE

Nenechte si ujíst zábavu při své dovolené.

  • Prohlídky Třeboně
  • Kinematograf bratří Čadíků
  • Kulturní akce na zámku
  • Letní taneční večery
  • Akce v pivovaru Regent
  • Krčínovy slavnosti
  • Festival Okolo Třeboně
více

Dovolená 2020 v ČR

Hledáte tip na letní dovolenou v roce 2020, která bude plná zážitků, dobrodružství a odpočinku? Vydejte se k nám na Jih Čech,  na Třeboňsko - do ráje cyklistů a turistů.

více

Tipy na výlety

Co navštívit v Třeboni a okolí, historické památky a přírodní zajímavosti pro Vás neustále rozšiřujeme a připravujeme další tipy na výlety.

více
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím